Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası ile Sürpriz Hediyeler Kazan

0
16741

Geçtiğimiz birkaç sene önce Avea olarak bilinen ve bugünlerde Türk Telekom olarak anılan operatör tarafından bir yenilik sunuluyor. Tıpkı Turkcell ve Vodafone operatörleri gibi Türk Telekom da hediye dağıtacak. Turkcell operatörünün yapmış olduğu “Salla Kazan” ve Vodafone operatörünün “Çarkı Çevir” hizmeti gibi Türk Telekom Sil Süpür kampanyası başladı.

Türk Telekom Sil Süpür Kampanyası Başladı

Birçok insan, kullandığı operatörden memnun olmak için o operatörün arada sırada hediye dağıtmasını çok ister. Bu beklentileri karşılamaya çalışan operatörlerden Turkcell ve Vodafone, sırasıyla kullanıcılarına Salla Kazan ve Çarkı Çevir kampanyalarıyla hediye dağıtıyor. Bu hizmeti çok fazla sunmayan Türk Telekom tarafında ise yeni bir kampanya başlatıldı. Yapılan kampanya Türk Telekom Sil Süpür kampanyası olarak geçiyor.

Turkcell ve Vodafone operatörlerinin yaptığı hediye kampanyasını uygulamaya geçen Türk Telekom, mobil uygulaması olan Online İşlemler üzerinde yeni bir güncellemeyle kampanyayı resmen başlattı. Bu kampanyayla birlikte artık Türk Telekom kullanıcıları da her hafta hediye internet, SMS, konuşma veya üyelik kazanabilecek.

  HDR + ile Google Kamera Snapdragon 820, 821 ve 835 Cihazlara Taşındı

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasıyla mobil üzerinden yapılan kampanyaya katılmak için ilk kural, telefonunuzun Türk Telekom operatörüne kayıtlı olması gerekmektedir. Bu kurala uyan kullanıcıların Google Play Store üzerinden Online İşlemler uygulamasını indirmeleri gerekmektedir. Uygulamayı indirmek için iOS işletim sistemi kullananların buraya, Android OS işletim sistemi kullananların ise buraya tıklaması gerekmektedir.

Uygulamayı yeni indiren kullanıcılar, giriş yaptıktan sonra Mobil bölümünde sağ üst köşedeki hediye kutucuğuna tıklayarak Sil Süpür seçeneğine tıklayıp sürpriz hediyesini kazanabilir. Daha önce kullanmaya başlamış kullanıcıların ise uygulamayı güncellemeleri gerekmektedir. Uygulamayı güncellemeyen kullanıcıların Sil Süpür kampanyasına ulaşmaları mümkün değildir. Yeni başlayan kampanya ile Türk Telekom, kullanıcılarına günlük 2 GB internet hediyeden haftalık 30 GB internet hediyesine kadar, Muud üyeliği ve daha birçok sürpriz hediyeler sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here