Turkcell 4.5G Salla Kazan ve Katlanan İnternet Kampanyası Başladı

0
Turkcell Katlanan İnternet Kampanyası

Turkcell 4.5G’nin birinci yılı şerefine, İnternet paketinizi ikiye katlıyor. Turkcell, 4.5G Salla Kazan ve Katlanan İnternet kampanyası başladı. Telefon ve sim kartı 4.5G uyumlu Turkcell abonelerine, Hesabım uygulaması üzerinden İnternet paketlerini katlama ve her hafta hediye kazanma şansı yakalıyor.

Geçtiğimiz aylarda başlayan Turkcell Salla Kazan kampanyası şimdide 4.5G’nin birinci yılı şerefine İnternet paketi olan abonelerinin İnternet’ini ikiye katlıyor. Sala Kazan kampanyası her hafta sadece bir kere, katlanan İnternet kampanyası Sala Kazan kampanyasından sonra sadece bir kere katılım sağlanabiliyor.

Turkcell Katlanan İnternet Kampanyası

Bu kampanyadan yaralana bilmek için telefonunuz ve sim kartınız 4.5 uyumlu olması gerekiyor. Telefonunuzun 4.5G uyumlu olup olmadığını buradan kontrol edebilir veya 4.5G yazıp 2200’a SMS atabilirsiniz. Turkcell katlanan İnternet kampanyası 21 Nisan 2017 günü başlar ve 19 Mayıs 2017 saat 09.00’a kadar geçerlidir.

Turkcell katlanan İnternet kampanyasından hediye kazanmak için telefonunuza Turkcell Hesabım uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra Sala Kazan bölümünden telefonu sallayarak hediye İnternet kazanabilirsiniz.

Paylaş
LGDestek.NET Kurucusu ve aynı zamanda LG Kullanıcıları için içerik üreten yazar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here