En popüler operatörlerden biri olan Turkcell tarafından yeni bir kampanya başlatıldı. Başlayan yeni kampanyada kendi operatör abonelerinine sınırlandırmayan Turkcell, bu hediye kampanyasını Türk Telekom ve Vodafone gibi diğer operatörler için de sağlıyor. Bu kampanyayı kolay bir şekilde yapan operatör, kendi uygulaması Turkcell Dergilik ile yapacak.

Turkcell Dergilik İndir, Akıllı Telefon Kazan

Yeni yayımlanan haberde belirtilen kampanya detaylarına bakıldığında Dergilik uygulamasını indirenler kolayca akıllı telefon kazanabilecek. Kendi operatörü içinde sınırlı tutmayan Turkcell, yaptığı açıklamayla birlikte Türk Telekom ve Vodafone gibi tüm operatöre abone olanların da bu kampanyaya katılabileceğini duyurdu.

Kampanyada verilen hediyelere göz atıldığında Turkcell, 5 şanslı kişiye Samsung Galaxy Note 9, 15 şanslı kişiye Samsung Galaxy S9 ve 15 şanslı kişiye de T-Tablet hediye edecek. Yapılan diğer açıklamalarda belirtilen bilgilere göre yapılacak tek şey dergi indirmek olacak.

Kampanya süreci ile ilgili olarak 15 Ekim 2018 – 15 Aralık 2018 tarihleri arasında sunan Turkcell, bu kampanyayı tüm operatörler için sağlıyor. Teknoloji tarafında hediye yağmuruna tutacak firma, kendi uygulaması üzerinden nasıl çekilişe katılacağını da belirtiyor.

  Instagram Aktif Görünme Özelliği Nasıl Kapatılır ?

Google Play Store üzerinde ücretsiz olarak yer alan Dergilik uygulamasını indiren kişiler, çekilişe katılabilmek için yapacakları tek şey dergi indirmek olacak. Firma, kendi uygulaması üzerinden sınırlı indirmeyle yaptığı çekiliş hakkını 1 günde en fazla 10 dergi indirilerek katılabileceğini duyurdu. Her gün 10 indirme ile 15 Aralık 2018 tarihine kadar dergi indirilerek hediye kazanma şansınızı artırabilirsiniz.

Dergilik Uygulaması Üzerinden Nasıl Dergi İndirilir?

Bununla ilgili olarak da açıklama sunan Turkcell, kendi uygulaması üzerinden nasıl dergi indirileceğini belirtti.

Dergilik abonelik paketi olmayanlar, Dergilik uygulaması içinde yer alan Ücretsiz Yayınlar bölümünden ekstra ücret gerektirmeyen dergiler indirilerek çekilişe katılabilir.

Dergilik abonelik paketi olanlar için ise abonelikleri kapsamına dahil olan dergileri indirerek çekilişe hak kazanabilecekler.

Makalenin yayımlandığı tarihten itibaren her gün 10 dergi indirmek, kampanyanın son gününe kadar toplamda 530 dergi indirilebiliyor. Uygulamayla ilgili bilgisi olan takipçilerimiz yorum kısmında edindikleri bilgileri aktarabilir. 

DERGİLİK UYGULAMASINI İNDİR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here