Turkcell’den LG G5 Alan Herkese BeoPlay H3 Kulaklık ve LG Hi-Fi Plus Müzik Modülü HEDİYE!

0
3683

LG G5 Almanın tam zamanı diyebiliriz. Yeni bir telefon almayı düşünüyorsanız Turkcell’in hazırladığı bu kampanya ile harika aksesuarlara ve son model bir cep telefonuna sahip olabilirsiniz. Turkcell’den kontratlı olarak LG G5 alan müşterilerine iki süper hediye veriyor. LG G5 ile birlite BeoPlay H3 Kulaklık ve LG Hi-Fi Plus Müzik Modülü hediye ediliyor. Unutmayın LG G5 akıllı telefon aksesuar hediyeli kampanyası için son 2 gün.2_600x450

  BeoPlay H3 Kulaklık ve LG Hi-Fi Plus Müzik Modülü Hediye

Turkcell hazırladığı bu kampanya ile 1.000 TL üzerinde ki iki harika LG G5 aksesuarını kullanıcılarına hediye ediyor. Geçtiğimiz ay başlayan kampanya için son 2 gün kaldı ve stoklar tükenmek üzere. Kampanya katılmak için Turkcell müşterisi olmanız ve Faturanıza ek konturatlı LG G5 almanız gerekiyor. Bu kampanya sadece Turkcell iletişim merkezlerinde geçerli ve hediye ürünler size daha sonra kargo ile gönderiliyor. LG G5 aldığınızda size verilen şifre ile turkcell.com.tr adresinden BeoPlay H3 Kulaklık siparişi veriyorsunuz. Verdiğiniz sipariş’de sizden bir indirim kodu istiyor. İndirim kodunu girdiğinizde BeoPlay H3 Kulaklık kulaklığı ücretsiz olarak sipariş verebiliyorsunuz. Verdiğiniz bu sipariş ile birlikte size birde LG Hi-Fi Plus Müzik Modülü hediye olarak kargo ile gönderiliyor.

  LG G5 Speed H858 Satışa Sunuldu

pict_20160424_032825

  Turkcell LG G5 Kampanyası Hakkında

  • Kampanya 10.10.2016 – 30.11.2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • LG G5 cihazını kontratlı alan abonelerimize BeoPlay H3 Kulaklık ve LG Hi-Fi Plus Müzik Modülü hediyedir.
  • Bu kampanyadan tüm Turkcell satış noktalarından kontratlı olarak LG G5 alan müşteriler faydalanabilir.
  • BeoPlay H3 Kulaklık ve LG Hi-Fi Plus Müzik Modülü’ne ücretsiz sahip olabilmek için, sadece BeoPlay H3 Kulaklık ürününü sepetinize atmanız ve SMS ile gelen indirim kodunu girerek satın alma işlemini tamamlamanız yeterlidir.
  • İndirim kodunun kullanımı 10.12.2016 tarihine kadar geçerlidir.
  • Ücretsiz alacağınız BeoPlay H3 Kulaklık ile LG Hi-Fi Plus Müzik Modülü beraberinde gönderilir.
  • Bu kampanyadan 1 şifre ile 1 kere faydalanılabilir.
  • Alınan LG G5 akıllı telefonun iade edilmesi durumunda kampanya dâhilinde hediye edilen BeoPlay H3 Kulaklık ve LG Hi-Fi Plus Müzik Modülü’nün de iade edilmesi zorunludur.

Kampanya sayfasına ulaşmak ve kampanyaya katılmak için tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here