LG Electronics’de 8 yıldır LG Mobile Türkiye Mobil Satış ve Pazarlama Direktörü olan Ufuk Gürsoy dün yayınladığı bir mesaj ile LG Türkiye’de ki görevinden ayrıldığını duyurdu. LGDestek ailesi olarak bu duruma oldukça üzüldüğümüzü belirtmek isteriz. Kendisi ile tanıştığımız şu kısa zaman zarfı içerisinde ondan çok şey öğrendik. LGDestek.NET‘e olan desteğini hiç bir zaman unutmayacağız.

lg
Ufuk Gürsoy

  Ufuk Gürsoy LG Electronic Görevinden Ayrıldı

Uzun süredir mobil pazarda üst düzey yöneticilik yapan Ufuk Gürsoy, LG Electronics’den ayrılması mobil sektörde son vereceği anlamına gelmediğini düşünüyoruz. Yeni projeler ve yeni işler ile bu sektörde en iyi yerlerde karşımıza çıkacaktır. LG Electronics‘de boşalan bu göreve kimin geleceği de henüz netlik kazanmadı.

  WhatsApp iOS'tan Android'e Geçişe İçin İzin Verecek

LG, G serisi akıllı telefonlar ile ülkemizde ciddi satış rakamlarına ulaşan bir firma. Bu özelliğini koruyabilmek ve pazardaki payını yükseltmek için göreve gelecek yeni yöneticiyi oldukça zorlu bir süreç bekleyecek. Orta segment pazarında da istediği düzeye ulaşamayan LG, yapacağı yeni yatırımlar ve görevlendirmeler ile bu pazarda söz sahibi olacak mı bunu ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

LGDestek Ailesi olarak Ufuk Abimize yeni iş hayatınızda başarılar dileriz! Senin gibi bir insanı tanıdığımız için oldukça memnunuz. Ayrıca bize senin gibi bir insanla beraber iş yapma fırsatı sunduğun için de ayrıca teşekkür ederiz.

4 YORUMLAR

  1. Bence ayrılması çok doğru olmuş. Yanlış politika izliyordu. G5 H850TR telefon kullanıyorum H850’den tek farkı yazılımı. Ama 2. sınıf insan muamelesi gördük LG Türkiye sayesinde. Ne rootlayabiliyorsun ne radyo dinleyebiliyorsun. Cihaz aynı cihaz. hem daha pahalıya al hem hizmet görme. Umarım hakeden biri gelir yönetime.

  2. Bu adamlar markaya bağlı değildirler. Aldıkları paraya bakarlar. Futbolcu en çok kim para verirse oraya giderler. Önemli olan isim yapmak. Mesela sergen 4 takımda da oynamıştır. Şimdi bu da Samsung Sony falan dolaşırsa hiç şaşırmam 🙂

  3. LG Electronics de küresel olarak yönetim değişiklikleri olacağını herkes biliyordu. Bunun sebebinin G5’in fiyasko olarak sonuçlanması ve aşırı teknik servis şikayetleri biliniyordu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here