[US997] LG G6 Unlocked Android 8.0 Oreo Güncellemesi Başladı

11
624

LG G6 modelleri için Android 8.0 Oreo güncelleme dağıtımı devam ediyor. Güney Koreli firmanın bu seferki durağında Amerika bölgesine ait olan LG G6 Unlocked yer alıyor. Yeni yayımlanana güncellemeyle LG G6 US997 modelleri yeni işletim sistemine kavuşuyor.

LG G6 Unlocked Android 8.0 Oreo Güncellemesi

Yeni yayımlanan güncellemeyle birlikte LG G6 Unlocked kullanıcıları da Android 8.0 Oreo işletim sistemine sahip oldu. Amerika bölgesinin diğer modeli olan LG G6 Sprint gibi güncellemeyi biraz geç alan modelin güncelleme dağıtımı başarıyla gerçekleştirildi. Yeni güncellemeyle birlikte akıllı telefonun güvenliği arttırıldı ve yeniliklerle donatıldı.

 • Android sürümü: 8.0 Oreo
 • Yazılım Sürümü: US99720c
 • Kernel Sürüm: 3.18.31
 • Yapım Numarası: NRD90U
 • Güvenlik Yaması: 01.06.2018
 • Ana Bant Sürümü: MPSS.TH.2.0.1.c3.1-00014-M8996FAAANAZM-1
 • Dosya Boyutu: 1.7 GB (OTA Boyutu)
 • KDZ Linki : US99720c_00_OPEN_CA_OP_0424.kdz

LG G6 Unlocked Android 8.0 Oreo Güncellemesi Nasıl Yapılır?

LG G6 Unlocked modeli için sunulan Android 8.0 Oreo güncellemesini yapabilmek için OTA yöntemini kullanın. Bunun için telefonun Ayarlar > Genel > Telefon Hakkında > Güncelleme Merkezi > Yazılım Güncellemesi adımlarını takip edip kontrol yapınız.

  LG G8 Android 10 Beta Güncellemesi Başladı

Bu yöntemle güncellemeye ulaşamayanlar bilgisayardan yardım alarak güncelleme yapabilir. Bunun için bilgisayarınıza LG Bridge indiriniz. Bu programın kullanımını öğrenmek ve indirmek için buraya tıklayın.

İki yöntemle de başarıya ulaşamayanlar için son alternatif program LG UP olacaktır. Bu programla indirilen KDZ dosyası yüklenerek yeni güncellemeye kavuşulabilir. Makalede verilen KDZ dosyasını indirip buraya tıklayarak programı indirebilirsiniz.

Güncellemeyi yapmadan önce;

 1. Telefonun hangi ağda bağlı olduğunu kontrol edin. Mobil Veri ile yapılacak olan güncellemelerde faturaya ek ücretlendirme yansıyabilir.
 2. Telefonun şarj seviyesinin en az %50 olmasına özen gösterin.
 3. Güncelleme sonrası stabilizasyon için hard reset atın. Telefona nasıl hard reset atılacağını öğrenmek için buraya tıklayın.

11 YORUMLAR

  • Her telefonda olduğu gibi Siyah renk daha güzeldir ama parmak izi bırakma olasılığı daha yüksektir. Alacak kişinin zevkine bağlı bir durumdur. Güncellemeyle ilgili bir bilgi veremiyoruz, tahmin yapmak da çok doğru olmaz ama yakın olduğunu düşünüyoruz.

 1. G6 nın bir kıymeti kalmayınca işte o zaman türkiye ye gelecektir bu kadar basit.geç gelmesinin sebebi türkiye de alıcının az olması.sizde erken verin ki bu kullanıcıların sayısı artsın

 2. LG G6 güncellemesi İnşallah yaz sonunu bulmaz bu kadar geç gelmesi Nedendir anlayabilmiş değilim Amerikalılar Avrupalılar bizden daha kıymetli demek ki hem 2 katı para ödüyoruz hem de en geç biz alıyoruz

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here