Bazı Bölgelerde Vodafone Hatlar Arama Sorunu Yaşanıyor

1
1760

Bugün Vodafone kullanıcıları, arama ve aranma sorunu yaşamaya başladı. Sabah saatlerinde yaşanmaya başlayan sorun Türkiye genelinde olmasa da bazı bölgelerde yaşanıyor. Genel olarak sorunun kaynağı bilinmiyor ama sadece Vodafone hatlarda bu sorunun yaşanması geçici bir problem olacağı düşünülüyor. Turkcell ve Türk Telekom aboneleri genel olarak şebeke sorunu yaşamasa da bazı kullanıcıların sorun yaşadığı görülüyor. fb_img_1479721883686

Türkiye Genelinde Bir Engelleme mi Var?

Bazı popüler teknoloji ve haber siteleri bu sorunun neden kaynaklı olduğunu belirtmesede, Türkiye genelinde bir engelleme olacağı üzerinde duruluyor. Bazı zamanlar sosyal medya kanallarının terör olaylarından dolayı erişim engeli alması, bugün yaşanan şebeke sonununda ilk akla engelleme olayını getiriyor.

  LG W10 Tanıtım Tarihi Belli Oldu!

Vodefone çağrı merkezi ile şimdiye kadar bir iletişim kuramadık. Sorunun neden kaynaklı olduğu henüz bilinmiyor. Vodafone aboneleri internet erişimini sorunsuz yaşarken, arama veya aranma gibi şebeke problemleri çekiyor.

Vodafene Sorun Yaşayan İller

Şimdilik bu sorun Aksaray, Kayseri, Mardin, Adıyaman, Gaziantep, Şanlıurfa, Osmaniye, Mersin, Denizli, Van, Malatya, Hatay, Samsun, Tekirdağ, Antalya, Niğde, Erzurum.

Şimdilik bu bölgelerde ciddi problemler yaşanıyor. Diğer iller hakkında elimizde henüz bilgi bulunmuyor.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here