WhastApp’da Sorun Var, Mesajlar Neden Gitmiyor!

8
1978
WhastApp Sorun Var, Mesajlar Neden Gitmiyor

Popüler mesajlaşma uygulaması WhastApp’da bu akşam itibari ile kullanıcılar sorun yaşamaya başladı. WhatsApp‘da mesajların, İnternet bağlantısı olduğu halde gönderilemediğini ve yeni mesaj gelmediği söyleyebiliriz. Dünya genelinde yaşanan bir sorun yüzünden WhatsApp mesajlaşma uygulaması kullanılamıyor.

WhatsApp Dünya Genelinde Çöktü

Son dönemlerde Facebook sunucularında barınan sosyal medya siteleri ve mesajlaşma uygulamalarında sorunlar yaşanmaya başladı. Geçtiğimiz hafta aynı sorunlar ve erişim engeli Instagram içinde yaşanmıştı. Facebook sunucularında barınan dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp 03.05.2017 – 21:00 itibari ile kullanılamıyor.

  LG V30 OLED Ekran ile Gelecek

Şuan çözüm için herhangi bir şey bulunmuyor. Uygulamayı kaldırıp yüklemenize gerek yok. Sunucularda kaynaklanan sorunun düzelmesini bekleyeceğiz.

WhatsApp yetkilileri tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Bir gelişme olduğu zaman buradan sizlere duyuracağız.

8 YORUMLAR

    • Şu an için öyle bir çalışma bulunmamaktadır. Tahminlerimiz LG G5 modelinin 7.1 güncellemesini alıp güncelleme politikasını kapatacağı yönde ilerliyor.

      • Çok mantıklı ancak G5 android 8.0 (oreo)’yu çok rahat çalıştırabilecek donanıma sahip. G4 ve V10 7.0 alacaksa G5’in de 8.0 alması gerek bence

      • 7.1 verip bırakırlarsa hayatımda gördüğüm en saçma güncelleme politikası üzerinde ilerlemiş olurlar 8.0’ı bu telefon havada karada her yerde her şekilde çalıştırır

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here