WhatsApp Sesli Mesajı Gizlice Nasıl Dinlenir?

0
702

Sesli mesaj özelliği birçok WhatsApp kullanıcısının sıkça kullandığı bir özelliktir. Uzun yazı yazmak veya bir tepkiyi yazarak göstermek yerine sesli mesaj olarak karşıdaki kişiye iletmek oldukça pratik ve kolay bir yöntem oluyor. Ancak sesli mesajı aldığınız ortam onu dinlemek için müsait olmayabilir. Örneğin kalabalık bir yerdesiniz ve yanınızda kulaklık yok. Peki bu durumda ne yapacaksınız? Sesli mesajı dinlemeyecek misiniz ya da sesini kısıp, hoparlörü kulağınıza yakınlaştırıp onu anlamaya mı çalışacaksınız? Bunların hiçbirini yapmanıza gerek yok, size göstereceğimiz bu çok bilinmeyen WhatsApp yöntemi ile sesli mesajları kalabalık ortamlarda dinlemek artık çok kolay.

WhatsApp Sesli Mesajı Gizleyerek Güvende Olun

Telefonunuza sesli mesaj geldikten sonra oynatma tuşuna basın ve telefonunuzu aynı telefonla konuşuyormuş gibi kulağınıza götürün. Akıllı telefonunuz bu hareketi anlayacaktır ve artık sesi hoparlörden değil telefonun ahizesinden verecektir. Yani artık sesli mesaj gelmiş gibi değil de telefon görüşmesi yapıyormuşsunuz gibi olacak ve ses dışarıdan duyulmayacaktır.

  LG G4 H815TR Android 7.0 Nougat Yükleme Rehberi

Bu yöntemi uygulayarak çok rahat bir şekilde sesli mesajı yüksek sesle dinlemeye müsait olmadığınız ortamlarda sessiz bir şekilde dinleyebileceksiniz. Buna ek olarak insanları rahatsız etmeden iletişiminizi sürdürebileceksiniz. Ayrıca bu yöntem ile yanınızda kulaklık olsa bile; kulaklığı çıkartıp, birbirine bağını çözüp, akıllı telefonunuza bağlamak yerine çok daha kısa sürede ve çok daha kolay bir biçimde WhatsApp sesli mesajınızı dinleyebilirsiniz yani bu gizli yöntem kulaklığınız olsa bile size büyük bir avantaj sağlıyor çünkü birçok insanın yaşadığı gibi kulakların cepten veya çantadan çıkartıldıktan sonra o karmaşıklığını çözmek gerçekten zor oluyor ama WhatsApp gibi büyük bir uygulamanın birçok konuda geliştirdiği pratik çözümler gibi bu konuda da bize sağladığı bu kolaylığı kullanarak iletişimi kesintisiz devam ettirmek artık çok kolay.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here