WhatsApp’a Görüntülü Görüşme Özelliği Geldi

Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme özelliği Android işletim sistemi üzerinde sunulmaya başladı.

0
6059

Popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp için görüntülü görüşme özelliğinin geleceği uzun süre önce duyurulmuştu. Ancak bir türlü gelemeyen görüntülü görüşme özelliği nihayet bugün itibariyle binlerce WhatsApp beta kullanıcısı için kullanıma açılmış durumda. (Şimdilik sadece Android cihazlarda çalışmakta.)

Ekran Görüntüleri

screenshot_2016-10-25-10-45-15img-20161025-wa0001 img-20161025-wa0002

WhatsApp, artık arama tuşuna bastığınızda size “Sesli Arama” ve “Görüntülü Arama” şeklinde iki seçenek sunacak. Böylelikle bir çok kullanıcının başını yakan yanlışlıkla arama derdi de artık son bulacak.

Görüntülü arama özelliği Beta sürecinde olduğu için görüntülü görüşmeyi sonlandırdığınızda görüntülü görüşme deneyiminiz ile ilgili küçük bir anket ile karşılacaksınız. WhatsApp, beta test sürecinin ardından yakın zamanda tüm Android ve iOS kullanıcıları için görüntülü görüşme desteğini sağlayacak.

  LG V30 Hakkında İki Yeni Video Yayımlandı

Nasıl WhatsApp Beta Kullanıcısı Olabilirim?

WhatsApp’a gelecek tüm yenilikleri içeren güncellemeleri ilk deneyimleyen kişilerden olmak istiyorsanız Google Play Store üzerinden Whatsapp Messenger’ı açıp sayfanın en altında bulunun “Beta Test Kullanıcısı Ol” bölümünden onay verdikten bir süre sonra beta sürümünün içeren bir güncelleme alacaksınız ve artık sizde bir beta kullanıcısı olacaksınız.

Eğer ben beta kullanıcısı olmak istemiyorum diyorsanız aşağıdaki bağlantı üzerinden WhatsApp’ın görüntülü görüşme güncellemesini içeren apk dosyasını indirip telefonunuza yükleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here